Osiągnięcia

Rok szkolny 2020/2021

  • II miejsce – Zawody pływackie Liga Śląska Rocznika 2007 – na dystansie 200 m stylem zmiennym – Dominika Hazuka klasa 7a
  • III miejsce – Zawody pływackie Liga Śląska Rocznika 2007 – na dystansie 100 m stylem motylkowym – Dominika Hazuka klasa 7a
  • I miejsce – Regionalny Konkurs Recytatorski pod nazwą „Oswoić poezję” (kat.4-6) – Bartosz Widera klasa 6b
  • I miejsce – Regionalny Konkurs Recytatorski pod nazwą „Oswoić poezję” (kat.7-8) – Kacper Gajewski klasa 7b
  • III miejsce – Regionalny Konkurs Recytatorski pod nazwą „Oswoić poezję” (kat.7-8) – Alicja Jania klasa 7b
  • Wyróżnienie – Regionalny Konkurs Recytatorski pod nazwą „Oswoić poezję” (kat.7-8) – Nicola Ziemba klasa 7b
  • I miejsce – Szkolny konkurs „I tak powstała skarpetka” (kat.5-8) – Jagoda Szyjewska klasa 5a
  • Wyróżnienie – Szkolny konkurs „Sposób na skarpetkę” (kat.5-8) – Sofia Honchariuk klasa 5a
  • I miejsce – Szkolny konkurs „Skarpetkowy zawrót głowy” (kat.1-4) – Eliza Kras klasa 1b
  • I miejsce – Szkolny konkurs „Skarpetkowy zawrót głowy” (kat.5-8) – Dominik Wydrych klasa 6b
  • I miejsce – Szkolny konkurs „Sposób na skarpetkę” (kat.5-8) -Alicja Dudała klasa 8b
  • Wyróżnienie – Szkolny konkurs „Sposób na skarpetkę” (kat.5-8) – Amelia Merta klasa 8b
  • I miejsce – Szkolny konkurs „Sposób na skarpetkę” (kat.1-4) – Antoni Michalik klasa 2a
  • Wyróżnienie – Szkolny konkurs „Sposób na skarpetkę” (kat.1-4) – Jakub Różyc klasa 2a
  • I miejsce – Szkolny konkurs na „Najciekawszą ozdobę wielkanocną” (kat.4-8) – Eryk Sliter vel Szreter klasa 5a
  • II miejsce – Szkolny konkurs na „Najciekawszą ozdobę wielkanocną” (kat.4-8) – Oliwia Sobolewska klasa 6a
  • III miejsce – Szkolny konkurs na „Najciekawszą ozdobę wielkanocną” (kat.4-8) – Sebastian Makowski klasa 5a
  • Wyróżnienia – Szkolny konkurs na „Najciekawszą ozdobę wielkanocną” (kat.4-8) – Julia Makowska klasa 6a, Bartosz Pieloch klasa 5a, Bartosz Makowski klasa 7b
  • I miejsce – Szkolny konkurs na „Najładniejszą kartkę wielkanocną” (kat.1-3) – Igor Hanf, Eliza Kras
  • II miejsce – Szkolny konkurs na „Najładniejszą kartkę wielkanocną” (kat.1-3) – Antoni Michalik, Patryk Sobieraj
  • III miejsce – Szkolny konkurs na „Najładniejszą kartkę wielkanocną” (kat.1-3) – Zuzanna Chmielewska
  • Wyróżnienia – Szkolny konkurs na „Najładniejszą kartkę wielkanocną” (kat.1-3) – Piotr Gemza , Aleksandra Szwejser , Błażej Wnuk, Igor Foder
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny Konkurs „Malowane wyobraźnią” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Sosnowcu – Inga Mroczek, Zuzanna Sajan i Weronika Pluskota z klasy 8a , Jan Gryzło z klasy 6a
  • I miejsce – Międzyszkolny konkurs „Językowe potyczki u Szymborskiej” organizowany przez IX LO w Sosnowcu – Alicja Dudała klasa 8b
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny konkurs „Językowe potyczki u Szymborskiej” organizowany przez IX LO w Sosnowcu – Martyna Ślizankiewicz klasa 8b
  • Wyróżnienie – XVII edycja Konkursu Recytatorskiego „Magia Żywego Słowa”-„Emocje i uczucia, które rządzą światem” – Alicja Jania klasa 7b
  • I miejsce – Szkolny konkurs „Wiem co jem” – Jan Gryzło klasa 6a
  • II miejsce – Szkolny konkurs „Wiem co jem” – Alicja Dudała klasa 8b, Mateusz Zdrojewski klasa 7b
  • III miejsce – Szkolny konkurs „Wiem co jem” – Kacper Gajewski klasa 7b, Rafał Rusek klasa 7b
  • I miejsce – Szkolny konkursu językowo-plastyczny z języka angielskiego: „IRLANDIA – Zielona wyspa Św. Patryka” – Mateusz Zdrojewski klasa 7b
  • II miejsce – Szkolny konkursu językowo-plastyczny z języka angielskiego: „IRLANDIA – Zielona wyspa Św. Patryka” – Yan Lazarenko klasa 4a
  • III miejsce – Szkolny konkursu językowo-plastyczny z języka angielskiego: „IRLANDIA – Zielona wyspa Św. Patryka” – Karolina Zdrojewska klasa 7a, Patryk Gałwa klasa 6a
  • I miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Bohater francuskiej literatury dziecięcej. Bajki, komiksy, opowieści i opowiadania znad Sekwany” –  Klaudia Rek kl. 7a „Mały Książę”
  • II miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Bohater francuskiej literatury dziecięcej. Bajki, komiksy, opowieści i opowiadania znad Sekwany” – Mateusz Zdrojewski kl. 7b „Mały Książę”
  • III miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Bohater francuskiej literatury dziecięcej. Bajki, komiksy, opowieści i opowiadania znad Sekwany” – Nikola Ziemba kl.7b „Dzwonnik z Notre Dame”
  • Wyróżnienia – Szkolny konkurs plastyczny „Bohater francuskiej literatury dziecięcej. Bajki, komiksy, opowieści i opowiadania znad Sekwany” – Kamila Mrozowska kl. 7a, Karolina Zdrojewska kl. 7a, Kacper Solak 7a, Cyprian Nowak kl. 6c, Maciej Ungrowski kl. 6c
  • I miejsce – Szkolny konkurs z języka angielskiego „Spelling Master” – Zuzanna Kuk, klasa 3a
  • II miejsce – Szkolny konkurs z języka angielskiego „Spelling Master” – Filip Grzędziński, klasa 3a
  • III miejsce – Szkolny konkurs z języka angielskiego „Spelling Master” – Maksym Sypniewski, klasa 3a
  • I miejsce – Szkolny konkurs na „Najpiękniejsze serce walentynkowe” (kat.4-8) – Mateusz Zdrojewski, klasa 7b
  • II miejsce – Szkolny konkurs na „Najpiękniejsze serce walentynkowe” (kat.4-8) – Oliwia Sobolewska, klasa 6a
  • III miejsce – Szkolny konkurs na „Najpiękniejsze serce walentynkowe” (kat.4-8) – Karolina Zdrojewska, klasa 7a
  • Wyróżnienie – Szkolny konkurs na „Najpiękniejsze serce walentynkowe” (kat.4-8) – Sandra Polechońska, klasya 5a
  • I miejsce – Szkolny konkurs na „Najpiękniejsze serce walentynkowe” (kat.1-3) – Emilia Żuchowska, klasa 3b
  • II miejsce – Szkolny konkurs na „Najpiękniejsze serce walentynkowe” (kat.1-3) – Patryk Sobieraj, klasa 1a
  • III miejsce –Szkolny konkurs na „Najpiękniejsze serce walentynkowe” (kat.1-3) – Błażej Wnuk, klasa 1b
  • Wyróżnienia – Szkolny konkurs na „Najpiękniejsze serce walentynkowe” (kat.1-3) – Bartłomiej i Maksymilian Jurga klasa 1a, Zuzia Kowal klasa 1b
  • II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Z książką mi do twarzy  – selfie z książką” – Franciszek Michalik, klasa 6b
  • II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Literacko – Fotograficzny „Zdjęcie z ulubioną książką” – Weronika Walczyk, klasa 7b
  • III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Literacko – Fotograficzny „Zdjęcie z ulubioną książką” – Mateusz Zdrojewski, klasa 7b
  • I miejsce – Międzyszkolny Konkurs na ilustrowaną książkę „Moja ilustrowana książka na zimowe wieczory”- Alicja Jania, klasa 7b
  • II miejsce – Międzyszkolny Konkurs „Nałogom mówię NIE” – II edycja – Mateusz Zdrojewski, klasa 7b
  • I miejsce – Wojewódzkie Mistrzostwa Śląska w pływaniu stylem motylkowym na 50m – Dominika Hazuka, klasa 7a
  • III miejsce – Wojewódzkie Mistrzostwa Śląska w pływaniu stylem motylkowym na 100m – Dominika Hazuka, klasa 7a
  • II miejsce – Wojewódzkie Mistrzostwa Śląska w pływaniu stylem zmiennym na 100m – Dominika Hazuka, klasa 7a
  • III miejsce – Mistrzostwa Śląska w pływaniu 12-latków – Alicja Jania, klasa 7b
  • III miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkoatletyce, rzut dyskiem – Mateusz Bukowski, klasa 8a
  • III miejsce – Mistrzostwa Śląska Młodzików w lekkoatletyce, rzut dyskiem – Mateusz Bukowski, klasa 8a
  • I miejsce – Eliminacje szkolne – Międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży
    „Pix Programming Challenge” – Adam Jaros, klasa 8a
  • I miejsce – Eliminacje szkolne – Międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży
    „Pix Programming Challenge” – Rafał Russek, klasa 7b
  • II miejsce – Eliminacje szkolne – Międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży
    „Pix Programming Challenge” – Mateusz Zdrojewski, klasa 7b
  • III miejsce – Eliminacje szkolne – Międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży
    „Pix Programming Challenge” – Klaudia Rek, klasa 7a
  • Półfinał – Międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży „Pix Programming Challenge” –
    Adam Jaros, klasa 8a
  • Półfinał – Międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży „Pix Programming Challenge” –
    Rafał Russek, klasa 7b
  • Półfinał – Międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży „Pix Programming Challenge” – Klaudia Rek, klasa 7a
  • Półfinał – Międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży „Pix Programming Challenge” – Mateusz Zdrojewski, klasa 7b
  • Wyróżnienie – III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Z kolędą w Prusie” – Alicja Jania, klasa 7b
  • I miejsce – Szkolny Konkurs Wiedzy o USA – Rafał Russek, klasa 7b
  • II miejsce – Szkolny Konkurs Wiedzy o USA – Adam Jaros, klasa 8a
  • III miejsce – Szkolny Konkurs Wiedzy o USA – Mateusz Zdrojewski, klasa7b
  • I miejsce – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 1-3) – Lilianna Dąbrowska, klasa 1a
  • I miejsce – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 1-3) – Patryk Sobieraj, klasa 1a
  • II miejsce – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 1-3) – Samanta Sobieraj, klasa 3a
  • III miejsce – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 1-3) – Zuzanna Chmielewska, klasa 1a
  • Wyróżnienie – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 1-3) – Eliza Kras, klasa 1b
  • Wyróżnienie – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 1-3) – Zuzanna Młynarczyk, klasa 1a
  • I miejsce – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 4-8) – Sandra Polechońska, klasa 5a
  • II miejsce – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 4-8) – Olivier Szyrmer, klasa 6a
  • III miejsce – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 4-8) – Olivier Oulachguer, klasa 6a
  • Wyróżnienie – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 4-8) Mateusz Zdrojewski, klasa 7b
  • Wyróżnienie – Szkolny Konkurs „Najpiękniejsza kartka świąteczna” (kat. 4-8) – Dominik Wydrych, klasa 6b
  • I miejsce – Szkolny konkurs „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna” – Kacper Solak, klasa7a
  • II miejsce – Szkolny konkurs „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna” – Wojciech Furmański, klasa 6c
  • III miejsce – Szkolny konkurs „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna” – Patryk Sobieraj, klasa 1a
  • I miejsce – Szkolny konkurs „Najciekawszy plakat propagujący ideę oszczędzania” – Samanta Sobieraj, klasa 3a
  • II miejsce – Szkolny konkurs „Najciekawszy plakat propagujący ideę oszczędzania” – Patryk Sobieraj, klasa 1a
  • III miejsce – Szkolny konkurs „Najciekawszy plakat propagujący ideę oszczędzania” – Lilianna Dąbrowska, klasa 1a
  • Tytuł „Sosnowiecki Lider Ekologii” – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 17
  • III miejsce – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 17 w zbiórce baterii
  • I miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Laurka dla biblioteki” – Lilianna Dąbrowska, klasa 1a
  • I miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Laurka dla biblioteki” – Patryk Sobieraj, klasa 1a
  • II miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Laurka dla biblioteki” – Samanta Sobieraj, klasa 3a
  • III miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Laurka dla biblioteki” – Maria Styrcz,
  • Wyróżnienie – Szkolny konkurs plastyczny „Laurka dla biblioteki” – Krystyna Richta,
  • Wyróżnienie – Szkolny konkurs plastyczny „Laurka dla biblioteki” – Sandra Kaczor,

Rok szkolny 2019/2020

  • I miejsce – Mistrzostwach Sosnowca w Łyżwiarstwie szybkim – Błażej Uracz kl. 6a, Jakub Pospiech kl. 5c, Cyprian Nowak kl. 5c, Michał Nakoneczny kl. 5c
  • II miejsce – Regionalny Konkurs Recytatorski „Oswoić poezję” – Bartosz Widera kl. 5b
  • Wyróżnienie – Regionalny Konkurs Recytatorski „Oswoić poezję” – Kacper Gajewski kl.6b
  • I miejsce – Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii – Adam Jaros kl. 7a
  • II miejsce – Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii – Radosław Tatar kl. 6a
  • III miejsce – Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii – Weronika Pluskota kl. 7a
  • Wyróżnienie – Regionalny konkurs plastyczny „Ocalić od zapomnienia” pod hasłem „Baśnie i legendy polskie” – Kacper Puławski kl. 1a
  • I miejsce – Szkolny Konkurs Fotograficzny „Przyroda wokół nas” – Weronika Pilarczyk kl. 8a
  • II miejsce – Szkolny Konkurs Fotograficzny „Przyroda wokół nas” – Jan Gryzło kl. 5a
  • III miejsce – Szkolny Konkurs Fotograficzny „Przyroda wokół nas” – Emilia Lubarska kl. 5a
  • IV miejsce – Szkolny Konkurs Fotograficzny „Przyroda wokół nas” – Piotr Szczerba kl. 5b, Adam Jaros kl. 7a
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Miłość w wersach zaklęta” – Bartosz Widera kl. 5b
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Miłość w wersach zaklęta” – Alicja Jania kl. 6b
  • II miejsce – Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej – Weronika Pluskota klasa 7a
  • Wyróżnienie – IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z motywem podróży – Inga Mroczek klasa 7a
  • II miejsce – Międzyszkolny Konkurs pięknego pisania – Oliwia Shehzad kl. 6b
  • I miejsce – I Międzyszkolny Konkurs Literacki pt. „List do ulubionego bohatera literackiego” – Giovanni Gelardi klasa 5a
  • II miejsce – VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Po drugiej stronie tęczy” – Bartosz Widera klasa 5b
  • II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny – „Książki są fotogeniczne” – Franciszek Michalik klasa 5b
  • I miejsce – Międzywojewódzki Turniej Judo w Sosnowcu – Olivier Szyrmer klasa 5a
  • II miejsce – Międzywojewódzki Turniej Judo w Sosnowcu – Artem Mikutik klasa 5a
  • III miejsce – Międzywojewódzki Turniej Judo w Sosnowcu – Denys Mikutik klasa 5a
  • III miejsce – Międzywojewódzki Turniej Judo w Sosnowcu – Olivier Oulachguer klasa 5a
  • I miejsce – Międzyszkolny konkurs na „Najpiękniejszy stroik świąteczny” (w SP nr 27 w Sosnowcu) – Klaudia Rek klasa 6a
  • II miejsce – Międzyszkolny konkurs na „Najpiękniejszy stroik świąteczny” (w SP nr 27 w Sosnowcu) – Mateusz Zdrojewski, klasa 6b
  • I miejsce – Szkolny konkurs na „Plakat Halloween” – Adam Jaros klasa 7a
  • II miejsce – Szkolny konkurs na „Plakat Halloween” – Nikola Putowska klasa 6a
  • III miejsce – Szkolny konkurs na „Plakat Halloween” – Igor Foder klasa 1b
  • Wyróżnienie – Szkolny konkurs na „Plakat Halloween” – Natan Grzywa klasa 4a
  • II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Barwy mojej Ojczyzny” – Emilia Lubarska klasa 5a
  • III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Barwy mojej Ojczyzny” – Emilia Kamińska klasa 5a
  • III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Barwy mojej Ojczyzny” – Jan Gryzło klasa 5a
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Barwy mojej Ojczyzny” – Bartosz Szczepański klasa 5a
  • I miejsce – Szkolny konkurs SKO „Jak oszczędzać?” – Igor Foder klasa 1b
  • III miejsce – Szkolny konkurs świetlicowy „Halloween” – Igor Foder klasa 1b
  • I miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji” – Kacper Puławski klasa 1a
  • I miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji” – Wiktor Kandora klasa 2b
  • II miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji” – Zofia Stawowska klasa 1b
  • II miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji” – Karolina Dobrzańska klasa 1b
  • III miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji” – Lena Biała klasa 2b
  • II miejsce – Szkolny konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż” – Bartosz Bugaj klasa 1b
  • III miejsce – Puchar Prezesa MSZS w Sosnowcu w lekkoatletyce – pchnięcie kulą – Zuzanna Gorgoń klasa 8a
  • III miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce – rzut dyskiem – Zuzanna Gorgoń klasa 8a
  • I miejsce – Szkolny konkurs „Mój Słodziak” – Oktawian Ołyński
  • II miejsce – Szkolny konkurs „Mój Słodziak” – Kamil Widera
  • III miejsce – Szkolny konkurs „Mój Słodziak” – Wiktor Kurek
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny konkurs „EKOLUDEK” – Wiktor Kurek klasa 1a
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny konkurs „EKOLUDEK” – Antoni Michalik klasa 1a
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny konkurs „EKOLUDEK” – Natalia Zogornik klasa 1a
  • I miejsce – Mistrzostwach Śląska 12 i 13 latków – na dystansie 50 m stylem motylkowym – Dominika Hazuka klasa 6a
  • I miejsce – Mistrzostwach Śląska 12 i 13 latków – 100 m stylem zmiennym – Dominika Hazuka klasa 6a
  • III miejsce – Mistrzostwach Śląska 12 i 13 latków – 100 m stylem motylkowym – Dominika Hazuka klasa 6a

 

Rok szkolny 2018/2019

  • Wyróżnienie – Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej pod hasłem „Moja ojczyzna” – Inga Mroczek kl. 6a
  • Wyróżnienie – II edycja Międzyszkolnego Konkursu „Piękna nasza Polska cała – Brunetki, blondynki… czyli sosnowiczanki stulecia” – Alicja Jania kl. 5b
  • III miejsce – 1/2 wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego Badminton chłopców – Paweł Marszałek kl. IIIa gim, Krzysztof Ligorowski, Norbert Sekunda kl. 8a
  • I miejsce – Turniej Torkat CUP 2019 w Katowicach – hokeiści z klasy 4c i 2b UKS Zagłębie Sosnowiec
  • II miejsce – Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie „Amber Cup 2019” w Gdańsku – hokeiści z klasy 4c i 2b UKS Zagłębie Sosnowiec – Uczeń Michał Klich wybrany MVP Turnieju
  • III miejsce – Finał Turnieju Czerkawski Cup na Stadionie Narodowym 2019 – hokeiści z klasy 4c i 2b UKS Zagłębie Sosnowiec
  • Awans do Finału Czerkawski Cup 2019 – hokeiści z klasy 4c i 2b UKS Zagłębie Sosnowiec – Uczeń Cyprian Nowak wybrany MVP Turnieju
  • I miejsce – Szkolny konkurs plastyczno-historyczny „Orzeł biały” Laureaci konkursu kl. 1-3 SP – Wojciech Noga kl. 2a
  • II miejsce – Szkolny konkurs plastyczno-historyczny „Orzeł biały” Laureaci konkursu kl. 1-3 SP – Oliwia Stychno kl. 3a
  • III miejsce – Szkolny konkurs plastyczno-historyczny „Orzeł biały” Laureaci konkursu kl. 1-3 SP – Sebastian Makowski kl. 3a
  • I miejsce – Szkolny konkurs plastyczno-historyczny „Orzeł biały” Laureaci konkursu kl. 4-6 SP –  Marcin Własiuk kl. 4c
  • II miejsce –Szkolny konkurs plastyczno-historyczny „Orzeł biały” Laureaci konkursu kl. 4-6 SP  – Oliwia Shehzad i Mateusz Zdrojewski kl. 5b
  • III miejsce – Szkolny konkurs plastyczno-historyczny „Orzeł biały” Laureaci konkursu kl. 4-6 SP – Weronika Świerczyńska kl. 6a
  • Wyróżnienia – Szkolny konkurs plastyczno-historyczny „Orzeł biały” Laureaci konkursu kl. 4-6 SP – Jan Wichniewicz kl.4a, Franciszek Michalik kl. 4b, Filip Koziarski kl. 4c, Klaudia Rek kl. 5a, Daniel Zagornik kl. 5a
  • I miejsce  – XXII Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu 50 m stylem dowolnym – Dominika Hazuka kl. 5a
  • I miejsce – XXII Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu 50 m stylem grzbietowym – Dominika Hazuka kl. 5a
  • I miejsce –  XXII Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu 25 m stylem klasycznym – Alicja Jania kl.  5b
  • II miejsce  – XXII Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu 25 m stylem grzbietowym – Alicja Jania kl. 5b
  • II miejsce –  XXII Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu 25 m stylem klasycznym – Alicja Jania kl. 5b
  • I miejsce  – XXII Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu  50 m stylem dowolnym  – Kacper Solak kl. 5a
  • II miejsce  –  XXII Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu 50 m stylem grzbietowym – Kacper Solak kl. 5a
  • II miejsce  –  XXII Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu 50 m stylem klasycznym – Kacper Solak kl. 5a
  • II miejsce  – XXII Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu 25 m stylem klasycznym – Zosia Banaszek kl. 3a
  • III miejsce – XXII Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu 25 m stylem grzbietowym – Paweł Gruszczyński kl. 2b
  • III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Poeci polscy” – Kacper Gajewski kl. 5b
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Poeci polscy” – Oliwia Podgórska kl. 8a
  • III miejsce – Mistrzostwa Śląska 10 – latków w Pływaniu  100 m stylem dowolnym – Alicja Jania kl. 5b
  • III miejsce – Mistrzostwa Śląska 10 – latków w Pływaniu 100 m stylem zmiennym – Alicja Jania kl.  5b
  • III miejsce – Mistrzostwa Śląska 11- latków w Pływaniu  50 i 100 m stylem motylkowym.
  • II miejsce w kategorii plastycznej w III Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym „Czy w przyszłość leci z nami pilot? – Oliwia Shehzad kl. 5b
  • I miejsce – Mistrzostwa Sosnowca w łyżwiarstwie szybkim chłopców – Norbert Sekunda, Paweł Podsiadło i Emil Kieler kl. 8a
  • III miejsce – Turniej Finałowy Czerkawski Cup 2019 – UKS Zagłębie Sosnowiec na Stadionie Narodowym w Warszawie
  • II miejsce – Międzywojewódzki Turniej Judo Dzieci i Młodzieży w Sosnowcu – Emilia Kamińska kl.  4a
  • III miejsce  -Międzywojewódzki Turniej Judo Dzieci i Młodzieży w Sosnowcu  – Oliwia Sobolewska kl. 4a
  • III miejsce – Międzywojewódzki Turniej Judo Dzieci i Młodzieży w Sosnowcu – Patryk Gałwa kl. 4a
  • I miejsce – Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych w lekkoatletyce halowej w pchnięciu kulą – Mateusz Bukowski kl. 6a
  • III miejsce – Miejski Konkurs Literacki pt. „O miłości to i owo, o miłości na wesoło” – Alicja Zubrycka kl. 6a
  • I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Informatyczny „Z Kornelem na wakacje” – Giovanni Gelardi kl. 4a

Rok szkolny 2017/2018

  • Wyróżnienie – XII Międzyszkolny Plener Malarski „A teraz maj, dokoła maj…” – Alicja Burek klasa 7a
  • II miejsce w powiecie – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2018 – Weronika Pluskota klasa 5a
  • I miejsce – etap miejski OMTTK PTTK – Weronika Pluskota klasa 5a
  • II miejsce – etap miejski OMTTK PTTK – Wiktor Markiewicz klasa 6a
  • II miejsce drużynowo – etap miejski OMTTK PTTK – Jakub Niekurzak klasa 6a, Wiktor Markiewicz klasa 6a, Roni Görer klasa 6a
  • I miejsce – IV Cross Sielecki – Paweł Kruk klasa 6a
  • II miejsce – IV Cross Sielecki – Oliwier Pierzyński klasa 5a
  • III miejsce – IV Cross Sielecki – Mateusz Bukowski klasa 5a
  • I miejsce – IV Cross Sielecki – Inga Mroczek klasa 5a
  • II miejsce – IV Cross Sielecki – Magdalena Makarska klasa 6a
  • III miejsce – IV Cross Sielecki – Alicja Jania klasa 4b
  • III miejsce – międzyszkolny konkurs gimnazjalny „Konkurs wiedzy o Londynie” – Kajetan Przeszłowski klasa IIa i Kacper Durmała klasa IIIa
  • Wyróżnienie – regionalny konkurs literacko-historyczny „Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie” – Alicja Jania klasa 4b
  • II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny – Zofia Kamińska klasa 5a, Oliwier Pierzyński klasa 5a
  • I miejsce – szkolny konkurs Wiedzy o Irlandii – Hubert Chojnacki klasa 5a
  • II miejsce – szkolny konkurs Wiedzy o Irlandii – Oliwia Podgórska klasa 7a
  • III miejsce – szkolny konkurs Wiedzy o Irlandii – Emil Kieler klasa 7a
  • I miejsce – III Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek – Alicja Jania klasa 4b SP
  • II miejsce – Międzyszkolny konkurs recytatorski – Cezariusz Czerwiński klasa 2a SP
  • I miejsce – XXI Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu – Dominika Hazuka kasa 4a SP
  • I i II miejsce – XXI Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu – Hanna Jania klasa 2a SP
  • III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kokarda Narodowa w bieli i czerwieni” –
    Giovanni Geraldi klasa 3a SP
  • IV miejsce – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kokarda Narodowa w bieli i czerwieni” –
    Maksymilian Chabrzyk klasa 3b SP
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kokarda Narodowa w bieli i czerwieni” –
    Szymon Szopa klasa klasa 3a SP
  • Wyróżnienie – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kokarda Narodowa w bieli i czerwieni” –
    Weronika Walczyk kasa 4b SP
  • I miejsce w biegu na 300 m – Zawody wojewódzkie z cyklu „Lekkoatletyka dla każdego” –
    Paweł Kruk klasa 6a SP
  • II miejsce w pchnięciu kulą – Zawody wojewódzkie z cyklu „Lekkoatletyka dla każdego” –
    Zuzanna Gorgoń klasa 6a SP
  • III miejsce – Ogólnopolski Konkurs „Najpiękniejsza Świąteczna Ozdoba Bożonarodzeniowa” – Klaudia Rek klasa 4a
  • I miejsce – szkolny konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Siedemnastki” – Zofia Kamińska klasa 5a
  • II miejsce – szkolny konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Siedemnastki” – Alicja Zubrycka klasa 5a
  • II miejsce – szkolny konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Siedemnastki” – Jakub Niekurzak klasa 6a
  • III miejsce – szkolny konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Siedemnastki” – Oliwia Shehzad klasa 4b
  • I miejsce – szkolny konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Siedemnastki” – Adrian Wieliński klasa 3a gim
  • II miejsce – szkolny konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Siedemnastki” – Weronika Behan klasa 7a
  • III miejsce  – szkolny konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Siedemnastki” – Sandra Walczyńska klasa 3a gim
  • I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Anioły i Aniołki Bożonarodzeniowe” – Oliwia Shehzad klasa 4b
  • III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Anioły i Aniołki Bożonarodzeniowe” – Emilia Burek klasa 4b
  • I miejsce – szkolny konkurs Wiedzy na temat Stanów Zjednoczonych – Kajetan Przeszłowski klasa II a gim
  • I miejsce – szkolny konkurs Wiedzy na temat Stanów Zjednoczonych – Jakub Niekurzak klasa 6a
  • I miejsce – szkolny konkurs Wiedzy na temat Stanów Zjednoczonych – Hubert Chojacki klasa 5a
  • II miejsce –  szkolny konkurs Wiedzy na temat Stanów Zjednoczonych – Rafał Russek klasa 4b
  • III miejsce – szkolny konkurs Wiedzy na temat Stanów Zjednoczonych – Damian Denić klasa IIa
  • III miejsce – szkolny konkurs Wiedzy na temat Stanów Zjednoczonych – Dawid Dawczyński klasa IIIa
  • III miejsce – szkolny konkurs Wiedzy na temat Stanów Zjednoczonych – Laura Van Zuilen klasa 7a
  • II miejsce – Igrzyska Dzieci – Łyżwiarstwo Szybkie Chłopców –
  • II miejsce –  Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Łyżwiarstwo Szybkie – Norbert Sekunda, Michał Nowak, Emil Kieler, Paweł Podsiadło klasa 7a