Puchar Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w lekkoatletyce
28 września rozegrano Puchar Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w lekkoatletyce.
Bardzo dobrze spisał się w tych zawodach uczeń klasy 6a Paweł Kruk, który w biegu na 300m zajął II miejsce. Gratulujemy!