Lekcja otwarta z wychowania fizycznego w klasie pierwszej
20 listopada w naszej szkole odbyła się lekcja otwarta z wychowania fizycznego w klasie pierwszej. Tematem zajęć były wyścigi rzędów, które dostarczyły uczniom wiele radości i emocji. Dzieci chętnie uczestniczyły w rywalizacji, wykazując się sprawnością, szybkością oraz umiejętnością współpracy w grupie. Zajęcia przebiegały w miłej i aktywnej atmosferze, sprzyjającej integracji uczniów oraz rozwijaniu ich zainteresowania sportem.
