Powodzenia na egzaminach!
DRODZY ÓSMOKLASIŚCI!
Przed Wami niezwykle ważny moment – egzamin ósmoklasisty, który jest kolejnym krokiem na Waszej edukacyjnej drodze.
Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały dobrymi wynikami na egzaminie. Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!!!
