Dyskoteka andrzejkowa

W czwartek 29 listopada w Naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa, w której wzięli udział uczniowie z klas 4-6 SP oraz 3 GIM. Dyskoteka została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami t.j. p. Marzeną Patriarchą i p. Agatą Ficenes.
Zabawa zaczęła się od wieczoru wróżb, który odbył się w bibliotece szkolnej, podczas którego uczniowie mieli szansę poznać swoją przyszłość.
Dyskoteka rozpoczęła się o godzinie 17, a uczniowie przybyli bardzo licznie. Każda osoba, która przyszła na dyskotekę jako wejściówkę otrzymała pieczątkę oraz karteczkę z dodatkowym nieprzygotowaniem do jednokrotnego wykorzystania na dowolnej lekcji w dowolnym dniu w bieżącym roku szkolnym. Dyskotekę oficjalnie rozpoczęła przewodnicząca szkoły – Julia K., która przywitała wszystkich obecnych i życzyła udanej zabawy. Podczas dyskoteki zostały zorganizowane różne konkursy (z pomocą absolwentek szkoły), m.in. konkurs na najlepsze przebranie, konkurs tańca, konkurs tańca z wykorzystaniem balona i inne. Ci, którzy zdobyli najwyższe miejsca, otrzymali słodkie nagrody.
Uczniowie świetnie się bawili, chętnie brali udział w konkursach i zabawach, a także pozowali do zdjęć. Bardzo się cieszymy, że dyskoteka wzbudziła taką radość wśród uczniów i liczymy, że kolejne inicjatywy Samorządu Uczniowskiego spotkają się równie dużym, jak nie większym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim uczniom szkoły, absolwentkom i absolwentom oraz nauczycielom sprawującym opiekę podczas dyskoteki 🙂

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami