VIII Wielka Zabawa Rodzinna – impreza finałowa Wielkiej Ligi Czytelników

3 kwietnia ogłoszono wyniki wojewódzkiego etapu Wielkiej Ligi Czytelników, w którym Sosnowiec reprezentowali nasi uczniowie: Emilia Kamińska, Milena Tetela i Julian Mól.
Wspaniali czytelnicy z naszej szkoły nie awansowali do Finału Ogólnopolskiego, ale odnieśli sukces zdobywając 132 ze 150 możliwych do zdobycia punktów. Serdecznie gratulujemy bardzo dobrego wyniku.

11 maja odbędzie się Wielka Zabawa Rodzinna, która jest dedykowana wszystkim uczestnikom zaangażowanym w projekt „Wielka Liga Czytelników”. Organizator zaprasza do rodzinnego udziału w podsumowaniu konkursu. Przygotowano szereg atrakcji takich jak: korowód postaci z książek, spotkania autorskie z Justyną Balcewicz i Waldemarem Cichoniem, zabawa „Rodzina na medal” (ok. 30 zadań w formie zabawy do wspólnego wykonania przez rodziny), kiermasz książek i uroczyste podsumowanie sezonu Wielkiej Ligi Czytelników.

Rejestracja uczestników od godz 9.30 na Rynku w Katowicach, w Centrum Informacji Turystycznej. Początek korowodu o godz. 10.00 na Rynku. Wkrótce organizator przekaże więcej szczegółów, a już dziś zachęcamy Rodziców naszych uczniów do udziału wraz z dziećmi w tym rodzinnym wydarzeniu w sobotę 11 maja od godz. 9.30 do 15.00