Dyskoteka Andrzejkowa

Andrzejki to ostatnia chwila do zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 30 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Zabawa była adresowana do uczniów klas 4-8 i odbyła się na sali gimnastycznej. Pod opieką nauczycieli i opiekunów Samorządu Uczniowskiego dyskotekę rozpoczęto o godz.16. Rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów i porywała do tańca nawet najbardziej opornych.

Uczestnicy mieli również możliwość skorzystania z kawiarenki, w której można było zjeść babeczki, galaretki, tosty na słodko i słono oraz napoje.

Jak tradycja nakazuje na imprezie andrzejkowej nie zabrakło wróżb i zabaw przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Zabawy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród starszych, jak i młodszych uczestników imprezy, ponieważ rozwijały wyobraźnię, pozwalały oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Były one miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Oczywiście wierzymy, że wszystkie się spełnią, a zwłaszcza te dobre.

Muzyka wprowadziła biorących udział w imprezie w radosny nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Mimo zmęczenia zabawą, uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach. Impreza udała się znakomicie, o czym świadczą opinie wygłaszane przez jej uczestników.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Marta Leśniak, Józef Nowak, Joanna Porębska