Dzień Chłopaka z wielką pompą

30 września to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły. W tym dniu obchodzili swoje święto. Aby uczcić go wyjątkowo Samorząd Uczniowski zorganizował po raz kolejny  DZIEŃ MUSZKI I KRAWATA. W zabawę zaangażowali się młodsi i starsi. Oj było wesoło zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli! Uczestnicy zabawy ubrani w muchę lub krawat prezentowali się elegancko i wytwornie.

Żeby osłodzić uczniom ten dzień Samorząd Uczniowski wraz z rodzicami przygotował dodatkową atrakcję, a mianowicie JESIENNĄ KAWIARENKĘ, na której za drobną opłatę można było zakupić ciasta, babeczki, galaretki, naleśniki, praliny, napoje i inne słodkości.

Punktem kulminacyjnym tego dnia była DYSKOTEKA dla klas 4-8, która odbyła się na sali gimnastycznej. Pod opieką nauczycieli i opiekunów Samorządu Uczniowskiego dyskotekę rozpoczęto o godz.16. Za oprawę muzyczną odpowiedzialni byli uczniowie: Konrad Czubała, Miłosz Grądek, Igor Foder, Sebastian Makowski. Rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów i porywała do tańca nawet najbardziej opornych. Impreza  udała się znakomicie, o czym świadczą opinie wygłaszane przez uczniów, którzy bawili się wspaniale.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przygotowali pyszne słodkości. Dziękujemy za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa zaangażowanie, wsparcie oraz pomoc pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w tym dniu. Bez Państwa udziału zorganizowanie tego dnia nie byłoby możliwe. Zebrane podczas tej akcji fundusze zasilą konto Rady Rodziców z przeznaczeniem na potrzeby naszych uczniów.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Marta Leśniak, Józef Nowak, Joanna Porębska