Nowa świetlica zaprasza

Przerwa świąteczna w naszej szkole nie była okresem odpoczynku.  W tym czasie z inicjatywy Pani Dyrektor Anny Bogdanowskiej przeniesiono szkolną świetlicę do większego, przestronnego i bardziej funkcjonalnego pomieszczenia. Nasi uczniowie będą mogli spędzać czas zarówno przed lekcjami, jak i po lekcjach w przyjaznym miejscu, w którym wyodrębniono specjalne kąciki do nauki, odrabiania lekcji, a także odpoczynku i zabawy.
Świetlica przybrała nowy, kolorowy wygląd dzięki rysunkom wykonanym przez naszych nauczycieli.
Duża, pomalowana farbą tablicową ściana stała się inspiracją do twórczych zabaw, źródłem artystycznych pomysłów i kreatywności. Świetlicę wyposażono również w dywan i wygodne pufy oraz materace wyciszające, które służą do zabaw relaksacyjnych.
Zadbano również o doposażenie świetlicy w potrzebne artykuły piśmiennicze i papiernicze. Zakupiono nowy sprzęt multimedialny – laptop, rzutnik i głośniki, aby umożliwić uczniom korzystanie z nowoczesnych technologii, a filmy, bajki oraz ciekawe audycje wzbogacą i urozmaicą zajęcia świetlicowe. Tutaj nie można się nudzić!
Pani Dyrektor serdecznie dziękuje panom konserwatorom, paniom Aleksandrze Oleksy-Kawałko i Agnieszce Jaros za zaangażowanie i wkład w upiększanie naszej szkoły.
Z miesiąca na miesiąc staje się ona coraz piękniejsza, bardziej kolorowa i przyjazna uczniom oraz ich rodzicom.